0 مورد - ۰ تومان
0
  • هیچ محصولی در سبدخریدتان نیست.

فارمینگ

فارمینگ

فارمینگ


فارمینگ چیست؟

سیستم های صنعتی مانند کامپیوتر های خاص(مانند ماینر ها) و سرور های شبکه های بزرگ برای نگهداری و استفاده نیازمند فضا هایی بزرگ و با شرایط خاص مانند عایق های صوتی و سیستم های خنک کننده قوی و برق بدون نوسان و … هستند که به این محیط فارم و به عمل نگهداری فارمینگ می گویند.


مشکلات نگهداری ماینر :

  1. ماینر یک ابزار صنعتی است که دارای تعداد بسیار زیادی ریز پردازنده برای انجام عملیات استخراج ارز دیجیتال می باشد. این دستگاه در هنگام کارکرد برق زیادی نیاز دارد به طور مثال دستگاه Antiminer S9 برای کارکرد در ماه برقی بدون نوسانات به میزان 1050 کیلووات ساعت نیاز دارد که حجم بسیار زیادی است و هزینه آن طبق تعرفه های جدید سال 97 بالغ بر 450,000 تومان در ماه می باشد.
  2. یکی از رایج ترین مشکلات ماینر ها تولید صدای بسیار زیاد است که به علت وجود توربو فن های بسیار قوی که برای انجام عملیات خنک کردن در آن تعبیه شده می باشد.
  3. از دیگر مشکلات نگهداری این دستگاه ها ایجاد شرایطی مناسب برای نگهداری آن ها است. ماینر ها نیازمند محیطی عاری از گرد و غبار و رطوبت هستند و همچنین برای داشتن بیشترین بازده کارکرد نیازمند حداکثر دمای 80 تا 90 درجه سانتیگراد میباشند. برای این امر دستگاه باید در محیطی خنک و با فیلتر های رطوبت و گرد و غبار قرار گیرد.
  4. ماینرها نیازمند دسترسی 24 ساعته به اینترنت پر سرعت و بدون قطع اتصال می باشند.

راهکارهای نگهداری ماینر در اماکن مسکونی :

با توجه به تمامی شرایطی که برای نگهداری ماینر ها گفته شد و در نظر گرفتن صدای بسیار شدیدی که ماینر ها در هنگام فعالیت ایجاد میکنند و هزینه بسیار بالای آن ها نگهداری ماینر ها در منازل غیر صنعتی امری دور از دسترس و غیر ممکن و به دور از صرفه اقتصادی محسوب میشود.


ما در فضای فارم خود چه امکاناتی ارائه میدهیم؟

ما در این فضا تمامی شرایط مورد نیاز برای کارکرد بهتر دستگاه های ماینر مانند برق بدون نوسان ، سیستم خنک کننده 24 ساعته ، اینترنت صنعتی پرسرعت با پهنای باند بالا و بدون قطع اتصال ، بیمه سرقت و… را فراهم کرده ایم. همچنین به شما توانایی مانیتورینگ و یا زیر نظر داشتن 24 ساعت دستگاه را توسط تلفن هوشمند شما میدهیم تا از بازده کارکرد لحظه به لحظه آن مطلع شوید.
یکی از خدمات ویژه ما در بخش فارمینگ، اورکلاک میباشد.اورکلاک به فرایندی گفته میشود که ضمن گرفتن بیشترین کارکرد از دستگاه دمای آن را در حد استاندارد نگه میدارد و باعث بالا بردن سرعت استخراج ماینر میشود.

یکی دیگر از خدمات ما در این بخش امکان استفاده از سیستم های خنک کننده مختلف برای ماینر میباشد

سیستم های خنک کننده در صنعت کامپیوتر نقش نگه داشتن اجزای حیاتی کامپیوتر در دمای مناسب را دارند.
نقش این سیستم در ماینر ها خنک نگه داشتن برد و پردازنده ها میباشد که از اهمیت زیادی برخورد دار است.

در ماینر ها به کمک دو عنصر این کار صورت میگیرد :

  • روغن

  • هوا

سیستم استاندارد به کار رفته در تمام ماینر ها مبتنی بر هواست.هوا با دما (حدودا 20 درجه سانتیگراد) و شرایط مناسب (بدون گرد و غبار و رطوبت) به تنهایی کارآمد است. اما استفاده از روغن مزای بهتری دارد که هوا فاقد آن است.


مزایای استفاده از روغن :

آب یکی از اجزای اصلی بکار رفته در اکثر سیستم های خنک کننده است ولی در ماینر ها به دلیل وجود سیم ها و اتصالات بدون روکش عایق استفاده از آب باعث اتصالی سیستم و در نتیجه سوختن برد که قسمت اصلی ماینر است میشود.
به همین دلیل برای جلو گیری از این مشکل از روغن های مخصوصی در سیستم خنک کننده ماینر ها استفاده میشود که رسانا نیستند و کارکردی مشابه با آب دارند
یکی از مهم ترین مزایای استفاده از روغن در سیستم خنک کننده جذب و کم کردن صدای شدید ماینر در هنگام کار کردن می باشد.
از دیگر مزایای آن میتوان سرعت بالا در خنک کردن اشاره کرد که استفاده از قابلیت اورکلاک را فراهم میکند.که خود باعث تسریع کارکرد ماینر و استخراج بیشتر ارز دیجیتال و در نتیجه سود بیشتر میشود.
البته باید توجه کرد که هر روغنی برای این کار مناسب نیست و فقط باید از روغن های مخصوص برای اینکار استفاده کرد.

در قبال این خدمات ما تنها مبلغ 430,000 تومان به صورت ماهانه که فقط معادل با هزینه برق مصرفی هنگام نگهداری در منازل مسکونی میباشد دریافت میکنیم .

شما برای ثبت درخواست محیط فارمینگ میتوانید با پر کردن فرم زیر و همچنین با تماس با دفتر فارمینگ برای آگاهی از شرایط پذیرش و ثبت درخواست با ما اقدام کنید.

 


فرم خدمات فارمینگ (نگهداری)

 

تایید

کلمه کلیدی خود را وارد کنید